Centrum správné výživy je otevřeno všem, kteří se zajímají o zdravý životní styl se zaměřením na správnou a zdravou výživu, prevenci nemocí, zdravé snižování nadváhy, a také všem, kteří trpí nejen problémy se zažíváním, potravinovou nesnášenlivostí, atopickým ekzémem apod.

 

Spolupracujeme s renomovanými německými laboratořemi a lékaři, předními odborníky, kteří se zabývají nutriční medicínou a orthomolekulární medicínou a jejím výzkumem ve své praxi již několik let.

 

Odborný certifikovaný výživový poradce Vám připraví osobní výživový plán, individuální plán doplňků stravy na základě orthomolekulárního přístupu, zajistíme diagnostické testy, obdržíte osobní knihu receptů, seznam možností nákupu vhodných potravin a další....

Mgr. Lucie Beveláqua 

  

výživový poradce a andragog

Je zakladatelkou poradenského Centra správné výživy a Diagnostického centra pro řešení potravinové nesnášenlivosti, kde působí jako výživový poradce a odborný terapeut. V Alianci výživových poradců a Dexter Academy působila jako lektorka. Více než 12 let se zabývá problematikou potravinové nesnášenlivosti, řešení zdravotních problému v souvislosti s potravinovou nesnášenlivostí, atopickým ekzémem apod. Ve své poradenské praxi se věnuje testování potravinové nesnášenlivosti a homocysteinu, komplexnímu výživovému poradenství, preventivní výživě a stále se vzdělává v oblasti výživy nejen u nás, ale také v zahraničí. 

 

Kodex výživového poradce AVP ČR.pdf (265,3 kB)
 

Certifikace_Mgr.Lucie Beveláqua.pdf (701,1 kB)


Certifikace_Zdravi diky odkyseleni.pdf (401,6 kB)
Certifikace_Zdravý sport.pdf (723 kB)
Kredity_APR_Nové trendy ve výživě a korekci hmotnosti.pdf (447,3 kB)

Certifikace_InBody.pdf (493,9 kB)

APR_Lékařská vyšetření a laboratorní hodnoty0001.pdf (540,4 kB)

Certifikat_poruchy příjmu potravy.pdf (674,6 kB)

kredity_Výživa ve zdraví a nemoci.pdf (600,9 kB)